KARTA KREDYTOWA DLA KAŻDEGO ONLINE PRZEZ INTERNET NAWET BEZ ZAŚWIADCZEŃ I WERYFIKACJI

Posiadanie karty kredytowej to ogromna wygoda, a także większe bezpieczeństwo niż w przypadku noszenia przy sobie gotówki. Może więc warto pomyśleć i wybrać kartę kredytową zanim będzie potrzebna? Osobiście byłem posiadaczem dwóch kart kredytowych. Pierwszą z kart kredytowych otrzymałem w Banku w którym otrzymywałem stałe wpływy na konto. Dodam, że nie były to przelewy z tytułu wynagrodzenia za pracę. Nie byłem nigdzie zatrudniony. Zarabiałem przez internet. Oferta karty kredytowej pojawiła się po zalogowaniu do bankowości mobilnej. Karta kredytowa z limitem 10,000 zł jaką otrzymałem była wydana bez zaświadczeń. Kolejną kartę kredytową dostałem z limitem o 5000 zł większym także bez zaświadczeń. Takim miłym gestem obdarzył mnie Bank Millennium do którego przeniosłem moją dotychczasową kartę kredytową z Banku BZWBK z limitem 10,000 zł. Zapewniam Was, że otrzymanie karty kredytowej bez zaświadczeń jest możliwe czego osobiście doświadczyłem.

Karta kredytowa nawet bez zaświadczeń, online przez internet dla każdego - zestawienie

Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy umożliwia pozyskanie potrzebnej gotówki na zakup samochodu. Zazwyczaj jest tańszy od kredytu gotówkowego. Ze względu na to, że zabezpieczeniem dla banku udzielającego kredyt na zakup samochodu jest kredytowane auto, najczęściej wystarczy tylko PIT za ubiegły rok lub oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Porównaj oferty kredytów samochodowych i złóż wniosek przez internet lub zamów kontakt z doradcą kredytowym.

WEŻ KREDYT NA SAMOCHÓD

Kredyt na spłatę innych kredytów

Kredyt konsolidacyjny to przeniesienie wszystkich kredytów z różnych banków do innego, który oferuje bardziej korzystne oprocentowanie oraz wydłuża okres kredytowania. Już teraz zastanów się czy nie warto połączyć wszystkich Twoich kredytów w jeden z niższą ratą i jednym terminem spłaty. Porównaj oferty banków na naszej stronie i wyślij wniosek online przez internet lub zamów kontakt z doradcą kredytowym.


SKONSOLIDUJ KREDYTY
NIEZALEŻNY SERWIS FINANSOWY

Naszą misją jest niezależne doradztwo w porównaniu i wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta. Działamy na rynku pośrednictwa finansowego od 2009 roku. Dysponujemy szeroką ofertą kredytową ponad 25 banków oraz ofertą blisko 30 firm pozabankowych u których można dostać pożyczkę także bez sprawdzania takich baz jak BIK, BIG, KRD. W ofercie bankowej oprócz kredytów mamy także leasing, lokaty i konta bankowe, a większość produktów finansowych jest dostępna przez internet.

Kredyt gotówkowy na działalność gospodarczą dla firm
Kredyt gotówkowy dla firm
Prowadzisz działalność?
WEŹ KREDYT
Pożyczki pozabankowe przez internet online nawet bez sprawdzania i weryfikacji baz danych BIK, BIG, KRD
Pożyczki pozabankowe
Ponad 40 firm pożyczkowych
WEŹ POŻYCZKĘ
ATUTY PRODUKTÓW FINANSOWYCH DOSTĘPNYCH NA NASZEJ STRONIE

- bogata oferta produktów finansowych ponad 25 banków
- możliwość zaciągnięcia szybkiej pożyczki, kredytu przez internet
- oferta blisko 30 firm pozabankowych które udzielają pożyczek
- możliwość otworzenia konta w banku w pełni przez internet
- usługi całkowicie bezpłatne dla Klienta - nie pobieramy prowizji
- indywidualna opieka jednego doradcy od pierwszego kontaktu do wypłaty kredytu przez bank
- spotkania z doradcą w dogodnym dla Klienta miejscu i terminie w całej Polsce
- szybszy kredyt dzięki dostępowi do uproszczonych procedur przygotowanych przez banki specjalnie dla naszych Klientów.

Zobacz wszystkie pożyczki